Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PLUS | Systemy Rolet i bram

ul. Załęska 94
35-322 Rzeszów

Tel: 178620480
Tel: 178626481

GSM: 696077890 

www.plus.ipr.pl

Email: plusbramy@o2.pl

Email: plusbramy@klonowa.internetdsl.pl

bramy garażowe rzeszów, rolety rzeszów

Poleć nas

AUTOMATYKA


 

  • automatyka do rolet

  • automatyka do bram garażowych

  • automatyka do bram przemysłowych

  • automatyka do bram wjazdowych

     

Automatyka do rolet

posiadamy w swojej ofercie różne systemy sterowań roletami; przewodowe, bezprzewodowe, słoneczne grupowe oraz pojedyncze wszystko dobierane jest w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. Sterowania grupowe radiowe charakteryzuja sie dużą wygodą w obsłudze. Zegarem sterującym lub pilotem zbiorczym możemy obsługiwać wszystkie rolety oraz każdą z osobna. Systemy Solarne umożliwiają podłączenie rolety tam gdzie nie ma dostępu do zasilania elektrycznego.

W swojej ofercie posiadamy silniki:
SOMFY< NICE< SUKCES < ALUPROF

 

Automatyka do bram garażowych

Bardzo ułatwia obsługę bramy garażowej szczególnie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Siłowniki dobierane w zależności od wielkości i ciężaru bramy mogą być z szyną z paskiem lub łańcuchem. Wbudowana lampa oświetleniowa , regulacja siły i prędkości , możliwość podłączenia linii fotokomórek, i dodatkowego przełącznika klawiszowego sprawiają że obsługa staje się prosta. W przypadku braku drugiego wejścia do garażu jest możliwość zainstalowania odblokowania siłownika z zewnątrz w przypadku braku prądu.

W swojej ofercie posiadamy siłowniki:
CAME< NICE< SOMFY

 

Automatyka do bram przemysłowych

Do bram przemysłowych stosuje się siłowniki montowane bezpośrednio na wale dobierane do wielkości i ciężaru bramy do intensywnej pracy oraz z odpowiednią klasa zabezpieczenia IP. Możliwość otwierania za pomocą centrali sterującej, pilota, kart magnetycznych lub klawiatur szyfrowych.

Posiadamy napędy:
NICE< CAME< M-TEC < MARANTEC

 

Automatyka do bram wjazdowych

Przy odpowiednim doborze napędów do bramy wjazdowej jest możliwość zastosowania jednego pilota dwu lub czterokanałowego do obsługi bramy garażowej jak i wjazdowej.

Dobierane do wielkości , jak i ciężaru charakteryzują się długą żywotnością. Wszystkie siłowniki posiadają ręczne wysprzęglenie , które pozwala na użytkowanie bramy w przypadku braku zasilania. Instalacja fotokomórek , lampy sygnalizacyjnej powoduje ze obsługa staję się niezastąpioną wygodą.

Posiadamy napędy:
NICE< SOMFY< CAME

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?